Arabuluculuğun avantajları


Serbest iradenizle arabuluculuğu tercih ederek; daha ucuz, daha hızlı ve uygulanabilir çözümlere kendi iradenizle ve üstelik gizliliğinizi koruyarak ulaşma imkânına sahip olabilirsiniz. Menfaatlerinize en uygun olacak şekilde uyuşmazlığı çözecek olan yine sizlersiniz. Bu gönüllü süreçte çözüm için masada kalmak ya da istediğiniz anda sürece son vermek tamamen sizin seçiminiz olacaktır, zorlama, dayatma söz konusu olamaz. Arabuluculuk sürecinde konuşulanların ve sunulan belgelerin mahkemede delil olarak kullanılması ve ayrıca ifşa edilmesi yasaktır. Bu sebeple çözüme yönelik fikirlerinizi ve önerilerinizi serbestçe ifade ederek müzakerelere katılım sağlayabileceksiniz. Zamanaşımı süreleri de duracağından herhangi bir hak kaybına uğramanız da söz konusu olmayacaktır.

Hakkımızda

30 yıldır hukuk camiasında Avukat-Hukuk müşaviri ve hali hazırda “Adalet Bakanlığı Arabulucular Sicili”ne kayıtlı olarak ARABULUCULUK yapmaktayım.

Sıkça Sorulan Sorular
Blog
Mevzuat
Asgari Ücret Tarifesi
Giriş

Son Yazılan Yazılar

Arabuluculuğun avantajları
01 Mayıs 2016

Arabuluculuk
01 Mayıs 2016

Sorun çözümünde Arabuluculuk
09 Mayıs 2016

TÜM YAZILAR

Arabuluculuk Ücreti

Arabuluculuk hizmetleri ücrete tabidir. Bu ücret uyuşmazlığın konusuna, görev yapan arabulucu sayısına, dava açılıp-açılmamış olmasına ve konusu para olan anlaşmazlıklarda bedele göre değişmektedir.

Bize Ulaşın

  • Telefon:
    0232 461 67 67
  • Email:
    Tibet@Yilmaz.av.tr
  • Adres:
    MARTI Tower, Şehit Fethi Sekin Cad No:1 K:15 D:1509 Adliye Bulvarı-Bayraklı / İzmir


Hazır Arabulucluk Sitesi