Hakkımızda


MERKEZ ARABULUCULUK bünyesinde Arb.Tibet YILMAZ- YILMAZ HUKUK ve ARABULUCULUK

 

Adalet Bakanlığı’nın belirlediği prosedürler çerçevesinde eğitim ve sınavlardan geçip Türkiye'de İzmir'de arabuluculuk yapmaya hak kazandım. Hali hazırda Adalet Bakanlığı Arabulucular Siciline kayıtlı olarak Türkiye'de İzmir'de ARABULUCULUK ve AVUKATLIK mesleğini birlikte yürütmekteyim.

 
1961 doğumluyum. Torbalı, Gökçeada Atatürk Öğretmen Lisesi ve 1978 yılında o zaman Ege Üniversitesi' ne bağlı olarak açılan Hukuk Fakültesi eğitimi, Dokuz Eylül Üniversitesi 'nden mezuniyeti müteakip İzmir Barosu'na kayıtlı olarak her biri kendi alanında deneyimli avukatlardan ve uzman kadrodan oluşan ekip üyelerimizle ve artık kural haline gelmiş prensiplerimizle Adliye Bulvarı'nda MARTI Tower 'daki ofisimizde YILMAZ HUKUK BÜROSU olarak hukukun birçok alanında yaklaşık 30 yıldır devam eden bir tempo... Dünyanın birçok ülkesindeki müvekkillerimizle ilişkilerimizin temelinde yatan "açıklık ve bilgilendirme" prensibi eşliğinde...

 

Ayrıca 1985 yılında Türkiye'de hukuk sektörünün ilk bilgisayar programının tarafımdan yapılması, profesyonel programlara katkı, yine Türkiye'de ilk kez internet sitesi üzerinden kredi kartıyla dosya tahsilatı, İzmir'de uyap üzerinden ilk icra takibinin açılması gibi sektörde ilkler ve halen süren bu tür çalışmalar...

 Hakkımızda

30 yıldır hukuk camiasında Avukat-Hukuk müşaviri ve hali hazırda “Adalet Bakanlığı Arabulucular Sicili”ne kayıtlı olarak ARABULUCULUK yapmaktayım.

Sıkça Sorulan Sorular
Blog
Mevzuat
Asgari Ücret Tarifesi
Giriş

Son Yazılan Yazılar

Arabuluculuğun avantajları
01 Mayıs 2016

Arabuluculuk
01 Mayıs 2016

Sorun çözümünde Arabuluculuk
09 Mayıs 2016

TÜM YAZILAR

Arabuluculuk Ücreti

Arabuluculuk hizmetleri ücrete tabidir. Bu ücret uyuşmazlığın konusuna, görev yapan arabulucu sayısına, dava açılıp-açılmamış olmasına ve konusu para olan anlaşmazlıklarda bedele göre değişmektedir.

Bize Ulaşın

  • Telefon:
    0232 461 67 67
  • Email:
    Tibet@Yilmaz.av.tr
  • Adres:
    MARTI Tower, Şehit Fethi Sekin Cad No:1 K:15 D:1509 Adliye Bulvarı-Bayraklı / İzmir


Hazır Arabulucluk Sitesi